Privātuma politika

Personīgo datu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzībai mums ir ieviesti vairāki aizsardzības līdzekļi, kas darbojas ievadot, nododot vai darbojoties ar Jūsu personīgajiem datiem.

Personīgo datu izpaušana un šo datu nodošana trešajām personām

Jūsu personīgie dati var tikt izpausti no mūsu puses tikai tajā gadījumā, ja tas ir nepieciešams, lai:

Personiskā informācija, kas reģistrācijas laikā saņemta mūsu rīcībā, var tikt nodota trešām organizācijām un personām, kas ir sadarbībā ar mums, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Šī informācija netiks izmantota citiem mērķiem, izņemot iepriekš uzskaitītos. Reģistrācijas laikā norādītā e-pasta adrese var tikt izmantota, lai nosūtītu jums ziņojumus vai paziņojumus par izmaiņām, kas saistītas ar Jūsu pieteikumu, kā arī lai nosūtītu ziņojumus par notikumiem un izmaiņām, kas notiek uzņēmumā, svarīgu informāciju par jauniem produktiem un pakalpojumiem utt. Ir iespējams atteikties no šo e-pasta ziņojumu abonēšanas.

Sīkdatņu izmantošana

Kad lietotājs apmeklē vietni, viņa datorā tiek ierakstīts sīkfails (ja lietotājs ļauj saņemt šādus failus). Ja lietotājs jau ir apmeklējis vietni, sīkdatne tiek nolasīta no datora. Viens no sīkdatņu izmantojumiem ir saistīts ar to, ka tie atvieglo apmeklējumu statistikas apkopošanu. Šī informācija palīdz noteikt, kāda informācija, kas nosūtīta klientiem, var viņus visvairāk interesēt. Šo datu vākšana tiek veikta vispārinātā formā, un tā nekad nav saistīta ar lietotāju personisko informāciju.

Trešās puses, tostarp Google, rāda mūsu uzņēmuma paziņojumus vietņu lapās internetā. Trešās puses, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai rādītu reklāmas, pamatojoties uz lietotāja iepriekšējiem apmeklējumiem mūsu vietnēs un interesi tīmekļa pārlūkprogrammās. Lietotāji var liegt Google izmantot sīkfailus. Lai to izdarītu, jums jāapmeklē īpaša Google lapa šajā adresē: http://www.google.com/privacy/ads/

Izmaiņas paziņojumā par privātuma ievērošanu

Paredzams, ka paziņojums par konfidencialitāti tiks periodiski atjaunināts. Tas mainīs iepriekšējā atjauninājuma datumu, kas norādīts dokumenta sākumā. Izmaiņas šajā paziņojumā tiks pamanāmi izvietotas mūsu vietnēs

Pateicamies Jums par izrādīto interesi mūsu sistēmai!